Osiągnięcia humanistyczne:

Anna Kosińska – zdobyła I miejsce w Konkursie Recytatorskim im. C. K. Norwida  organizowanym przez Teatr Propozycji Dialog w Koszalinie, natomiast wyróżnione przypadło Joannie  Gindzie.

Grupa teatralna z naszej szkoły zajęła II miejsce w kategorii zespołowej w Rejonowym Konkursie Twórczości Jednego Aktora pn.„Pisarz upiorny ,przekorny, rozbawiony – Witold Gombrowicz”.

Michał Stankiewicz zdobył tytuł I Wicemistrza ortografii w Miejskim konkursie Ortograficznym pt. Ortograficzny zawrót głowy, Adriana Kretkowska uzyskała tytuł II Wicemistrza, natomiast Katarzyana Olbromska najlepiej rozwiązała zadania testowe konkursu.

Katarzyna Kostrzewska zdobyła tytuł Laureatki Konkursu Języka Polskiego Elementami Wiedzy o Sztuce, natomiast Agata Sieklucka została Finalistką  konkursu.

Marek Kończak z klasy II e, Filip Leszczyński oraz  Piotr Żywiec z klasy III g zdobyli I miejsce w konkursie pt. Pomorze Zachodnie, Koszalin - moja mała Ojczyzna organizowanym przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie.

Maciej Kasprzak z kl. III h zdobył tytuł Laureata konkursu humanistycznego o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. W. Broniewskiego w Koszalinie.

Marek Ignaszak z kl. III c został Laureatem konkursu humanistycznego o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. S. Dubois w Koszalinie.

Borys Hołub, Sandra Mikołajek, Piotr Pałczyński ( uczniowie klasy III h ) oraz Filip Leszczyński z kl. III g zostali Finalistami konkursu humanistycznego o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. S. Dubois w Koszalinie.

Drużyny Gimnazjum nr 11 zajęły III i IV miejsce w  Międzygimnazjalnym  Konkursie  Filmowym pn.. Zabawa w kino. Temat tegorocznej edycji konkursu brzmiał : Literatura polska na ekranie.

Osiągnięcia matematyczno-przyrodnicze:

Aleksander Karczmarek z kl. III h został Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, zajmując II miejsce konkursie.

Marta Stachowicz z kl. III h została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

Nina Megier z kl. III h została Finalistką Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego.

Aleksander Karczmarek z kl. III h zajął I miejsce  w Konkursie Chemicznym o Puchar Dyrektora Zespolu Szkół nr 7 w Koszalinie.

Joanna Murawska z kl. III g zdobyła tytuł Finalisty Konkursu Matematycznego o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. S. Dubois w Koszalinie.

Borys Hołub, Marta Stachowicz, Piotr Pałczyński  zostali Finalistami Konkursu Biologicznego o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. S. Dubois w Koszalinie.

Michał Stankiewicz, Natalia Adamczewska zostali Laureatami Konkursu Biologicznego o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego  im. W. Broniewskiego  w Koszalinie.

Osiągnięcia artystyczne:

MIĘDZYNARODOWY KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

MUZEALNE SPOTKANIA Z FOTOGRAFIĄ:

Laureatka : Agnieszka Rypniewska – III miejsce

Finaliści:  Monika Rudecka, Wojciech Beowski, Maciej Brateus, Anna Wilgocka

oraz Anna Jochymek i Dominika  Bezowska  ( tegoroczne absolwentki gimnazjum).

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY MOJA PRZYGODA W MUZEUM

Finaliści: Agnieszka Rypniewska, Beata Bartosewicz, Natalia Sadzik, Aleksandra Wanat, Dominika Bezowska

NAGRODY PREZYDENTA MIASTA KOSZALINA za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnianie i ochronę kultury  nagrody II stopnia otrzymały:

Agnieszka Rypniewska z klasy III g, Anna Jochymek- tegoroczna absolwentka naszego gimnazjum.  Natomiast nagrody III stopnia przyznano: Monice  Rudeckiej – z klasy III h,

Dominice Bezowskiej – tegorocznej absolwentce naszego gimnazjum.

II PRZEGLĄD PIEŚNI RELIGIJNEJ ZHP – SŁAWNO 2004r.: Anna Chmielarz i Paula Burzawa zdobyły nagrodę Złota Nutka.

IV KONKURS EKOLOGICZNY WAKACJE Z NATURĄ JA I MOJE ŚRODOWISKO :

Monika Rudecka – I miejsce, Agnieszka Malicka - II miejsce.

XV FESTIWAL PIEŚNI RELIGIJNEJ DIECEZJI KOSZALIŃSKO- KOŁOBRZESKIEJ:

Paula Burzawa – I miejsce, Anna Chmielarz II miejsce.

IV OGÓLNOPOLSKI  KONKURS FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY

KOSZALIN 2005  pt. Człowiek, świat, przyroda

Wojciech Serwatka - II miejsce i Nagroda Dyrektora MDK w Koszalinie ,

Piotr Żywiec -  wyróżnienie

Finaliści:  Monika Rudecka, Maciej Brateus.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY pt.  Mój dom, moja ojczyzna ,moja Europa ZAMOŚĆ 2005

Maciej Brateus – nagroda główna,

Aleksander Karczmarek – wyróżnienie.

Anna Chmielarz – I miejsce i udział w WOJEWÓDZKIM  PRZEGLĄDZIE   MUZYCZNYCH ZESPOŁÓW ESTRADOWYCH i SOLISTÓW W SZCZECINIE

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD MUZYCZNYCH ZESPOŁÓW ESTRADOWYCH i SOLISTÓW  W SZCZECINIE:

Anna Chmielarz – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY PT. MOJA PRZYGODA W MUZEUM

FINALIŚCI KONKURSU: Łukasz Panasowiec kl. II f, Mariusz Kowalec kl. II d , Łukasz Kręciejewski kl.II d, Anna Kubicka kl. II d, Anna Chmielarz kl. II d, Karolina Kminikowska kl. II d, Katarzyna Tomaszewska kl. II e, Katarzyna Olbromska kl. II e, Urszula Bielas kl. II e oraz Katarzyna Boruc kl. III g.

Osiągnięcia sportowe:

Wojewódzka Liga  Szkolna  Judo: II miejsce Jacek  Drewniak w kat. wagowej 46 kg,I miejsce Bartosz Puzio i II miejsce Patryk Ogonowskiw kat. wagowej 50 kg,I miejsce Przemysław Puzana i II miejsce Oskar Zaleski  w kat. wagowej 60 kg, I miejsce Piotr Lorenc w kat. wagowej powyżej 60 kg.

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny  Juniorów: Mateusz Tchoryk -zdobywca V miejsca w kat. wagowej 46kg, Artur Kukliński – w kat. wagowej 50kg

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE  MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W JUDO - POZNAŃ 2004:

Kamil Kostrzewa - I miejsce w kategorii  60 kg., Damian Kowalczyk -  I miejsce w kategorii 73 kg, Artur Kukliński - III miejsce w kategorii 50 kg., Piotr Lorenc - III miejsce w kategorii 60 kg.,, Łukasz Żur - III miejsce w kategorii + 80 kg.,

Patryk Ogonowski - III miejsce w kategorii 46 kg.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY  JUNIORÓW MŁODSZYCH

W JUDO -  OPOLE 2004:Damian Kowalczyk – zdobywca V miejsca w kategorii 73 kg.,

Artur Kukliński – zajął VII miejsce w kategorii 50 kg.,Jakub Bogacki - uplasował się na VIII miejscu w kategorii 66 kg.

XII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ im. Jacquesa Henrisa:I miejsce w kategorii + 66 kg. zajął Damian Kowalczyk, V miejsce w kategorii 60 kg. zajął Kamil Kostrzewa,

IX miejsce w kategorii 55 kg. zajął Artur Kukliński.

MIĘDZYNARODOWY  TURNIEJ  JUNIORÓW   MŁODSZYCH  W JUDO NEUBRANDERBURG  2004:Jakub Bogacki zajął III miejsce w kategorii 66 kg., ,Damian Kowalczyk zajął II miejsce w kategorii  73 kg., Kamil Kostrzewa uplasował się na V miejscu w kategorii 66 kg., Łukasz Żur uplasował się na V miejscu w kategorii + 81 kg.

MISTRZOSTWA  POLSKI JUNIORÓW - WROCŁAW 2004:

Kamil Kostrzewa w kategorii 60 kg.- V miejsce, Damian Kowalczyk w kategorii 73 kg.- VII miejsce, Artur Kukliński w kategorii 50 kg.

Turniej o Puchar Komendanta Ziemi Koszalińskiej – Żywczyk 2005. Łukasz Adamczyk, Sławomir Dywan, Radosław Kotowski, Robert Nowak, Piotr Pieniawski, Damian Rybak oraz Bartosz Stokrocki. Gimnazjaliści Jedenastki spisali się na medal, zdobywając II miejsce.

Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców-  reprezentacja Jedenastki  zdobyła tytuł  MISTRZA POWIATU.

Rejonowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców- Mistrzowie Powiatu przystąpili do kolejnego etapu siatkarskich zmagań, zajmując medalowe III miejsce.

Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego- Gimnazjada w Piłce Ręcznej Chłopców- drużyna szczypiornistów Jedenastki zdobywa III miejsce w turnieju.

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Tenisie Stołowym Chłopców - Marcel Młyńczak

i Michał  Ćwiek  zajęli V miejsce.

Inne dziedziny:

Katarzyna KostrzewskaI miejsce w Konkursie Recytatorskim z Języka Angielskiego zorganizowanym przez Kolegium Języków obcych w Koszalinie.

Agnieszka KoprzywaLaureatka  konkursu języka angielskiego o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. S. Dubois w Koszalinie.

Magdalena ZaleskaFinalistka konkursu języka angielskiego o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. S. Dubois w Koszalinie.