UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2005-2006

23 czerwca 2006r. zakończyliśmy rok szkolny 2005/2006. Ceremonia odbyła się w sali gimnastycznej naszej szkoły i miała podniosły nastrój.

Na uroczystość przybyła Pani Małgorzata Radziwołek reprezentująca Koszalińską Delegaturę Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty.

W swoim przemówieniu Pani Dyrektor Mariola Rink- Przybylska zaprezentowała uczniom klas pierwszych i drugich oraz obecnym na uroczystości rodzicom tegoroczne osiągnięcia Gimnazjum nr 11. Ten rok szkolny był dla Jedenastki  pracowity, ale obfitował w liczne sukcesy.

Nasza szkoła zdobyła Certyfikat Zachodniopomorskiej Szkoły Jakości, została wicemistrzem zmagań o tytuł Super Szkoły oraz zajęła II miejsce w Koszalinie  w wynikach egzaminów gimnazjalnych. Ponadto 14 uczniów Gimnazjum nr 11 zostało finalistami wojewódzkich konkursów przedmiotowych, a trzech spośród nich zdobyło tytuł laureata.  Pogratulowała uczniom znakomitych wyników, a najlepsi odebrali z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

Uroczystość zakończył program artystyczny, który przygotowano i zaprezentowano podczas finału konkursu Super Szkoła.

Po spotkaniu w sali gimnastycznej uczniowie odebrali świadectwa i wręczyli nauczycielom kwiaty.