UROCZYSTE OBCHODY
 63. ROCZNICY
 ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ

8 maja 2008r. reprezentacja Gimnazjum nr 11 w Koszalinie wzięła udział w uroczystych obchodach 63. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Główne uroczystości odbyły się o godzinie 17.50 przed Pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego na placu Zwycięstwa.  Gospodarzami obchodów byli: Prezydent Miasta Koszalina  Pan Mirosław Mikietyński Dowódca Garnizonu WP płk dypl. Zbigniew Zalewski  oraz Przewodniczący Rady Kombatantów i Osób Represjonowanych  Pan Antoni Murzyński.

Podczas uroczystości odbyła się  uroczysta zmiana posterunku honorowego, wygłoszono okolicznościowe przemówienia oraz złożono kwiaty pod Pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Nasza szkołę zgodnie z wieloletnią tradycją reprezentował poczet sztandarowy oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego, którzy złożyli wiązanki kwiatów jako symbol naszej wdzięczności oraz pamięci o  rodakach poległych za naszą Ojczyznę.