WYNIKI KONKURSU
"SZKOŁA W KINIE"

Już po raz drugi Miejski Ośrodek Kultury w Koszalinie  przygotował konkurs pt. Szkoła w kinie. Jest on adresowany  do  uczniów koszalińskich placówek oświatowych i polega na zgromadzeniu jak największej liczby kinopunktów, czyli punktów przyznawanych za uczestnictwo w zbiorowych wyjściach do kina.

Nasza szkoła, podobnie jak w roku ubiegłym, przystąpiła do konkursu. Starannie śledziliśmy proponowany przez kino Kryterium repertuar i skorzystaliśmy z kilku propozycji.

Miło nam poinformować, że w II edycji konkursu zajęliśmy III miejsce, dzięki czemu w ramach nagrody 60 uczniów Jedenastki  w piątek, 30.09.2005r. mogło udać się do kina na specjalnie na tę okoliczność przygotowany seans filmowy.

Byli to uczniowie klasy II e oraz II c, ponieważ w  ubiegłym roku szkolnym uzyskały najwyższą frekwencję. Ponadto w seansie wzięli udział  gimnazjaliści z innych klas, ale tylko ci, którzy w roku szkolnym 2004/2005 uzyskali 100% frekwencję.

Dziękujemy organizatorom konkursu za miłą niespodziankę, natomiast uczniów dopingujemy, aby ich frekwencja  była jak najwyższa.