JEDENASTKA WICEMISTRZEM SUPER SZKOŁY

6.06.2006r reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w finałowej rozgrywce konkursu Super Expressu o  zaszczytny tytuł Super Szkoły. Udział w finale był dla nas wielkim sukcesem, ponieważ do II etapu konkursu zakwalifikowało się 120 szkół z całej Polski. Tylko trzy spośród nich mogły ubiegać się o tytuł Super Szkoły i wystąpić przed jury, aby w krótkiej prezentacji przedstawić walory i osiągnięcia swojej placówki.

Program artystyczny naszego gimnazjum opracowała Pani Agnieszka Pera – nauczycielka języka polskiego. Oprócz występów przygotowaliśmy dekoracje plastyczne przedstawiające sukcesy i historię Gimnazjum nr 11.

Zabraliśmy również ze sobą albumy, monografię szkoły oraz 3 prezentacje multimedialne.

Cieszymy się, że udało się nam zająć zaszczytne II miejsce i zdobyć tytuł Wicemistrz Super Szkoły. W przyszłym roku z pewnością wystartujemy ponownie w konkursie i powalczymy o zwycięstwo, ponieważ jesteśmy super szkołą. Wszystkim nauczycielom oraz uczniom przygotowującym prezentację składamy gratulacje oraz podziękowanie za trud wysiłek włożony w realizację przedsięwzięcia.

Gratulujemy także Szkole Podstawowej nr 18 im Jana Matejki, która zwyciężyła w kategorii szkół podstawowych w mieście powyżej 100 000 mieszkańców.

Uroczysta gala laureatów konkursu, na którą zostaliśmy zaproszeni,  odbyła się 20.06.2006r. w Teatrze Buffo w Warszawie.