·        Serdecznie gratulujemy pani Krystynie Maciejewskiej przygotowania uczennicy Marty Semmler do Wojewódzkiego Konkursu Oświatowego na felieton pt. "Szkoła moich marzeń". Uczennica zdobyła II miejsce w konkursie.

·        Serdecznie gratulujemy pani Agnieszce Ostrowskiej przygotowania uczennicy Joanny Murawskiej do Wojewódzkiego Konkursu Oświatowego na felieton pt. "Szkoła moich marzeń". Uczennica zajęła III miejsce w konkursie.

·        Słowa uznania kierujemy do pani Beaty Sławnej – Guzowskiej  za zdobycie tytułu Belfer na szóstkę z plusem..

·        Serdecznie gratulujemy panu Marianowi Standowiczowi występu naszych judoków podczas ogólnopolskich zawodów w Gdyni i Wrocławiu oraz międzynarodowego występu zawodników Jedenastki w Uerckeminde.

Ø      Pani Anetta Borsuk – uzyskała zaszczytny tytuł  Nauczyciela z klasą,

Ø      Pani Małgorzata Czerepaniak- uzyskała zaszczytny tytuł  Nauczyciela z  klasą,

Ø      Pani Tamara Gutta- Aleksandrowicz- uzyskała zaszczytny tytuł Nauczyciela z klasą,

Ø      Pan Przemysław Jaśkiewicz- uzyskał zaszczytny tytuł  Nauczyciela z klasą,

Ø      Pani Joanna Kalman- uzyskała zaszczytny tytuł  Nauczyciela z klasą,

Ø      Pani Krystyna Maciejewska - uzyskała zaszczytny tytuł  Nauczyciela z  klasą,

Ø      Pani Agnieszka Ostrowska- uzyskała zaszczytny tytuł  Nauczyciela z klasą,

Ø      Pani Mariola Rink- Przybylska- uzyskała zaszczytny tytuł  Nauczyciela z klasą,

Ø      Pani Beata Sławna- Guzowska- uzyskała zaszczytny tytuł  Nauczyciela z klasą,

Ø      Pani Agnieszka Świdroń- uzyskała zaszczytny tytuł  Nauczyciela z klasą,

Ø      Pani Ewa Wrzołek- uzyskała zaszczytny tytuł  Nauczyciela z klasą.

Serdecznie gratulujemy !!!