Kapituła Ananasa Braci Uczniowskiej
Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 11 wręczyła wyróżnienie:

• Paniom Teresie Morgaś, Joannie Kalman, Dorocie Buc za to, że były ze swoimi wychowankami od pierwszego dnia nauki w klasie I do ostatniego dnia nauki w klasie VI,
    zobacz zdjęcia...

• Pani Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Koszalinie Halinie Gduli za życzliwą współpracę i troskliwą opiekę nad naszą szkołą,

• Pani Przewodniczącej Komitetu Rodzicielskiego Annie Kaczmarek za zaangażowanie w organizację działalności szkoły oraz popieranie inicjatyw uczniowskich,

Kapituła Absolwentów Gimnazjum nr 11
    w roku szkolnym 2003/2004 uhonorowała:

• Panią Dyrektor Mariolę Rink - Przybylską tytułem "SOKOLE OKO" ,

• Panią Wicedyrektor Bożenę Horowską tytułem "POMOCNA DŁOŃ" ,

• Panią Wicedyrektor Krystynę Maciejewską tytułem "NAJWIĘKSZY EGZEKUTOR WIEDZY" ,

• Panią Beatę Sławną - Guzowską tytułem "ZŁOTY WYKŁADOWCA" ,

• Panią Anettę Borsuk tytułem "BRATNIA DUSZA" ,

• Panią Agnieszkę Perę tytułem "MISS ROKU" ,

• Pana Przemysława Jaśkiewicza tytułem "MEGAFON ROKU" ,

• Pana Leszka Chwista tytułem "MISTER ROKU",

• Pana Olafa Pysza tytułem "DEBIUT ROKU",

Dyplomy zostały wręczone na Balu Absolwenta Gimnazjum nr 11.

• Stowarzyszenie Dzieci Wojny w Polsce składa serdeczne podziękowanie Pani Dyrektor Marioli Rink - Przybylskiej za przekazywanie wiedzy i przygotowanie młodzieży do Konkursu pt. "Losy Polaków w II Wojnie Światowej".

• Dyrekcja Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie i jury Konkursu składa serdeczne podziękowanie Pani Dyrektor Marioli Rink - Przybylskiej oraz Pani Wicedyrektor Krystynie Maciejewskiej za udział w Konkursie pt. "Jak zachęcać uczniów do czytania ?" oraz przygotowanie pracy pt. O konkursie "Ortograficzny zawrót głowy".
    Konkurs zorganizowany został przez CEN dla nauczycieli województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2003/2004.

• Drużyna nauczycieli naszej szkoły otrzymała dyplom za udział w Mistrzostwach Pracowników Oświaty Miasta i Powiatu Koszalińskiego w Piłkę Siatkową oraz w Piłkę Koszykową.

• Organizatorzy Konkursu Twórczości Jednego Autora - Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego składają serdeczne podziękowanie dla Pani Agnieszki Pery za przygotowanie młodzieży do konkursu. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 11 w Koszalinie.

• Serdeczne gratulacje Pani Grażynie Brożynskiej za zaangażowanie oraz trud, jaki włożyła w przygotowanie uczestników do międzynarodowego konkursu Muzealne Spotkania z Fotografią złożyli Pan Jerzy Kotlęga, Zachodniopomorski Kurator Oświaty, Pani Małgorzata Mytnik, Dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli oraz Pan Jerzy Kalicki, Dyrektor Muzeum w Koszalinie.
    Wśród podziękowań znalazły się słowa uznania za inspirowanie i motywowanie uczniów, dzielenie się z nimi własną wiedzą oraz bycie przewodnikiem w drodze do sukcesu.

Serdecznie gratulujemy !!!