UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2007/2008

03.09.2007 r.  w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 11 w Koszalinie odbyła się inauguracja roku szkolnego 2007/2008. Na uroczystości obecni byli uczniowie  naszego gimnazjum, ich rodzice oraz grono pedagogiczne naszej szkoły.
         W pierwszej część uroczystości wysłuchaliśmy przemówienia Pani Dyrektor Marioli Rink-Przybylskiej, która powitała przybyłych gości oraz szczególnie serdecznie przyjęła w murach naszej szkoły pierwszoklasistów oraz ich rodziców. Przedstawiła również priorytety edukacyjne, które wyznaczą kierunki naszej pracy w tym roku szkolnym. Ponadto Pani Dyrektor życzyła uczniom powodzenia w odkrywaniu tajników wiedzy oraz satysfakcji z osiąganych wyników. Wyraziła również nadzieję, że spotkanie z naszą szkołą będzie ważnym momentem w życiu każdego pierwszoklasisty, gdyż może on zawsze liczyć na naszą życzliwość, troskę i przyjazną atmosferę pracy.

Pani Dyrektor przedstawiła również nowych członków grona pedagogicznego  i wychowawców tegorocznych klas pierwszych.

Na koniec części oficjalnej odbyło się ślubowanie klas pierwszych, które od tego momentu przyjęły na siebie prawa i obowiązki uczniów Gimnazjum nr 11 w Koszalinie.  Następnie wszyscy mieliśmy okazję obejrzeć krótki program artystyczny. Zamykając uroczystość, Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za przybycie  i zaprosiła uczniów  oraz rodziców na spotkanie z wychowawcą.