POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

19 czerwca 2008 r. o godz. 1630 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas III Gimnazjum nr 11.

Podczas ceremonii wręczono wszystkim uczniom dyplomy ukończenia szkoły, natomiast najlepszych absolwentów uhonorowano dyplomami oraz nagrodami książkowymi..

Ponadto nagrody rzeczowe otrzymali finaliści oraz laureaci konkursów przedmiotowych, uczniowie o najwyższych wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz gimnazjaliści, którzy wykazali się najlepszą frekwencją.

Pani Dyrektor Mariola Rink- Przybylska w swoim przemówieniu zwróciła szczególna uwagę na tegoroczne sukcesy Jedenastki. Uczniowie klas trzecich zajęli II miejsce w Koszalinie w wynikach egzaminów gimnazjalnych. Szczególnym momentem uroczystości było nadanie tytułu prymusa szkoły ABSOLWENT PRIMUS INTER  PARES .

Zaszczytne wyróżnienie  przyznano uczennicy klasy III d – Martynie Dziurewicz. Pani Dyrektor podziękowała również rodzicom absolwentów za aktywną współpracę ze szkołą. Wyróżnieni  rodzice otrzymali pamiątkowe podziękowania.

Miłym akcentem uroczystości było również pożegnanie gimnazjalistów przez uczniów klas II oraz wręczenie absolwentom pamiątek.

Pożegnanie zakończyło się wręczeniem kwiatów nauczycielom oraz ostatnimi spotkaniami uczniów z wychowawcami  klas III.