SPOTKANIE INTEGRACYJNE

UCZNIÓW KLAS I

JA TEŻ POTRAFIĘ

15.11.07r. już po raz ósmy  odbyło się w naszej szkole spotkanie integracyjne uczniów klas I Gimnazjum nr 11.

Celem imprezy jest aktywizowanie uczniów do udziału w życiu szkoły, propagowanie pozytywnych wzorców osobowych i uzdolnień młodzieży, a także budowanie pozytywnych relacji między uczniami, rodzicami oraz pracownikami szkoły.

Na spotkaniu gościliśmy dyrekcję szkoły oraz rodziców pierwszoklasistów, jednak jego bohaterami  byli uczniowie wszystkich klas pierwszych Jedenastki.

W tym roku hasło przewodnie imprezy brzmiało:

Podróż dookoła świata.

Każda klasa przygotowała prezentację związaną tematycznie z wybranym przez siebie państwem:

I a – Japonia, I b – Stany Zjednoczone, I c – Hiszpania,

I d – Włochy, I e -  Irak, I f -  Wielka Brytania, I g – Grecja.

Podczas występu reprezentacje  każdego  zespołu klasowego zaprezentowały krótki pokaz własnych umiejętności i uzdolnień.

Zabawa była przednia. Wszyscy wypadli rewelacyjnie.

Największy aplauz zyskały klasy:

I a za prześmieszny przepis na sushi, I c za wspaniałe, ogniste tango, I d za ciekawe odegranie postaci ojca chrzestnego Corleone, I g za odtańczony przez chłopców narodowy taniec grecki-zorbę.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nowo przybyli uczniowie wypadną równie ciekawie.