OLIMPIADA WYOBRAŹNI 2008

9.06.2008r. już po raz dziesiąty świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności Uczniowskiej zwany Olimpiadą Wyobraźni.

Podobnie do lat ubiegłych  imprezę rozpoczął polonez w wykonaniu uczniów klas trzecich. Potem reprezentacje wszystkich klas przystąpiły do rywalizacji o tytuł Super klasy. Zmagania obejmowały konkurs wiedzy o naszej szkole, znajomości życia kulturalnego oraz historii Koszalina oraz turniej sprawnościowy. Do finałowej rozgrywki zakwalifikowały się reprezentacje następujących klas: III d, III c oraz I c.

Najlepszą okazała się klasa III d, która otrzymała z rąk Pani Dyrektor zwycięski puchar oraz czek w wysokości 1000zł.

Podobnie jak w latach ubiegłych największą atrakcją tegorocznej imprezy okazał się konkurs karaoke. Wzięli w nim udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, wykonując z prawdziwym zapałem polskie przeboje.

Uzdolniona plastycznie młodzież wzięła udział w happeningu pt. Koszalin wczoraj, dziś i jutro.

Wśród olimpiadowych atrakcji znalazły się również: piknik pod chmurką,  stoisko pyszności oraz poczta zakochanych, stoisko tatuażu.

Przeżyliśmy dzień pełen wrażeń i z niecierpliwością będziemy czekać na kolejną Olimpiadę Wyobraźni.