MIŁOŚNICY ZWIERZĄT

W dniach od 15 do 31 października 2007 roku uczniowie klasy III b zorganizowali na terenie szkoły zbiórkę żywności dla zwierząt z koszalińskiego schroniska. Do akcji przystąpili uczniowie z klas: I g, II g, II a, II f, II d, III a i III b oraz pani Elżbieta Stachowska.

Na szczególne uznanie zasługuje zaangażowanie uczniów klasy I g oraz organizatorów – uczniów klasy III b.

Wśród indywidualnych ofiarodawców na wyróżnienie zasługuje: Jagoda Śnieżek z klasy II d, Adriana Munzer z klasy I g, Jagoda Kosowska z klasy II a. Wyróżnieni  uczniowie i klasy otrzymali dyplomy i upominki przygotowane przez organizatorów.

Za wrażliwe serca i aktywną pomoc na rzecz bezdomnych zwierząt wszystkim dziękujemy.

Opiekę nad akcją sprawowali pani Grażyna Brożyńska oraz pan Janusz Jazgar, który pomógł 8 listopada 2007 roku  przedstawicielom klasy III b zawieźć karmę do schroniska.