JEST TAKI DZIEŃ

20.12.2007r. odbył się w naszej szkole Wieczór kolęd,  czyli niezwykle spotkanie dzieci, nauczycieli i rodziców. Młodzież pod kierunkiem Pani Grażyny Brożyńskiej przygotowała wiele tradycyjnych polskich pastorałek. Wykonywała je z towarzyszeniem pianina, skrzypiec, i innych instrumentów, tworząc niezapomniana atmosferę, przedsmak wigilijnego wieczoru. Całości dopełniły piękne wiersze o tematyce świątecznej.

Do wspólnego kolędowania włączyli się dorośli, którzy przybyli na spotkanie.  Gimnazjaliści nie zapomnieli o życzeniach.

Mimo że za oknem panowała zupełnie nieświąteczna aura, to zapalone świece, gałązki jodły oraz lampki na każdym stoliku tworzyły prawdziwie wigilijny nastrój.

Mamy nadzieję, że wspólne kolędowanie stanie się tradycją naszej szkoły i za rok znów spotkamy się na rozbrzmiewający kolędami wieczorze.