INFORMATYCZNE ZMAGANIA
  GIMNAZJALISTÓW

21 kwietnia br. w Zespole Szkół nr 9 w Koszalinie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej Koszalin moim miastem. Do informatycznych zmagań przystąpiło 14 uczniów koszalińskich gimnazjów. Najlepiej z naszych reprezentantów spisał się Łukasz Kręciejewski, który zajął  III miejsce. Oprócz dyplomu otrzymał wiele atrakcyjnych nagród, np.: drukarkę atramentową,  optyczną mysz bezprzewodową, pendrive’a 256 MB.

Pozostali zawodnicy Jedenastki , tj. Monika Kuńcio i Karol Ciążkowski również otrzymali nagrody rzeczowe – kamery internetowe.

Dodatkową nagrodą były punkty honorowane  przy rekrutacji do ZS nr 9 w Koszalinie.

Opiekę merytoryczną nad przygotowaniem uczniów do konkursu sprawowali p. Alicja Saczyńska i  p. Krzysztof Cichosz.

Gratulujemy zawodnikom, jak i opiekunom, życząc dalszych sukcesów.