Sportowy Dzień Wiosny

19 marca 2008r. nasza szkoła obchodziła Dzień Wiosny. Specjalnie na tę okazję przygotowano szereg atrakcji. Sportowe zmagania miały miejsce na Hali Gwardii.

Jak co roku reprezentacje poszczególnych klasy walczyły o zwycięstwo w rozgrywkach sportowych . Punkty uzyskane przez  klasy zostaną włączone

do klasyfikacji konkursu o tytuł Super klasy. Ponadto przedstawiciele samorządu uczniowskiego oceniali pomysłowość gimnazjalistów, czyli szalone przebranie  oraz doping towarzyszący zawodom.

W rywalizacji sportowej klas pierwszych najlepsze okazały się drużyny: Ia, Id, If.  Wśród  reprezentacji klas drugich najlepiej wypadły drużyny  IIg, IIe oraz IIc.  Sportowe zmagania klas trzecich wygrały zespoły IIId, IIIf i III c.

Końcowe wyniki ( punkty uzyskane za konkurencje sportowe, doping oraz strój ) przedstawiają się następująco:

KLASY PIERWSZE

Kl. I g  5+1=  6 p.

Kl. I g  4+6=  10 p.

…………………………………

W przerwach między konkurencjami sportowymi mogliśmy obejrzeć występ  taneczny przygotowany przez uczennice naszej szkoły, pokaz gry w tenisa stołowego oraz prezentację sztuki walki-karate.

Bardzo emocjonujący przebieg miał  mecz piłki nożnej między nauczycielami i uczniami, który tym razem zakończył się triumfem drużyny pedagogów. Być może za rok lepsi okażą się uczniowie, mają sporo czasu, aby popracować nad formą i zrewanżować się nauczycielom.