DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W GIMNAZJUM NR 11

12 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Już od rana uczniowie witali swych nauczycieli, składając im życzenia przy dźwiękach muzyki. Miła atmosfera towarzyszyła nam również podczas lekcji.

Po zajęciach odbył się uroczysty apel, w czasie którego mieliśmy okazję podziękować dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz innym pracownikom szkoły za trud, jaki każdego dnia wkładają w naszą edukację. Krótki program artystyczny z okazji święta przygotowała grupa uczniów pod kierunkiem  p. Grażyny Brożyńskiej, p. E. Wrzołek-Bielińskiej oraz p. Anetty Borsuk.

Wysłuchaliśmy także przemówienia pani dyrektor, która nagrodziła nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi za całoroczną pracę na rzecz szkoły. Naszym pedagogom raz jeszcze dziękujemy i życzymy wielu sukcesów.