VII Ogólnopolski Konkurs Fotografii Dzieci i Młodzieży
 " Człowiek, świat, przyroda"

6.06.2008r w Pałacu Młodzieży rozstrzygnięto VII Ogólnopolski Konkurs Fotografii Dzieci i Młodzieży "Człowiek, świat, przyroda". Uczestnicy nadesłali 1521 zdjęć, na wystawę zakwalifikowano 283 prace. Autorzy prac przez obiektyw próbują zatrzymać to, co widzą .Jest to dla nich przygoda , zabawa , artystyczne przeżycie.
         Wyróżnienie w kategorii do 15 lat otrzymała Jagoda Kosowska -uczennica klasy IIA ,której 4 zdjęcia znalazły się na wystawie. Laureatami  konkursu zostali również : Paulina Czerniak klasa III e - 3 zdjęcia na wystawie, Natalia Hrehorowicz klasa III b-  3 zdjęcia na wystawie, Magdalena Kostecka  klasa III d -1 zdjęcie na wystawie, Katarzyna Prochota klasa Ie-  6 zdjęć na wystawie, Radosław Szamszur klasa IIa- 1 zdjęcie na wystawie.

Gratulujemy  sukcesu pani Grażynie Brożyńskiej oraz wyróżnionym  entuzjastom fotografowania i czekamy na dalsze osiągnięcia.