TURNIEJ WIEDZY  O BEZPIECZEŃSTWIE  RUCHU DROGOWEGO

W dniu 12 kwietnia 2008r. w Szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie odbyły się eliminacje rejonowe XXXI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. W eliminacjach wzięło udział 18 drużyn ze szkół podstawowych i 14 drużyn ze szkół gimnazjalnych. Celem turnieju jest propagowanie idei bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, kształtowanie właściwej postawy uczestnika ruchu drogowego, przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz  popularyzowanie roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.

Gimnazjum nr 11 reprezentowali: Abigail Wawrzonkowska  z kl. II A, Angelika Sońta  z kl. II G oraz Bartosz Piątkowski z kl. II G. Oto wyniki:

Kategoria – zmagania drużynowe:

III miejsce – Gimnazjum nr 11w Koszalinie

Kategoria – zmagania indywidualne :

I miejsce – Bartosz Piątkowski Gimnazjum nr 11 w Koszalinie

Do turnieju uczniów przygotował:

p.Krzysztof Cichosz

Opiekę nad uczniami podczas turnieju sprawowała p.Dorota Buc.