BAL ABSOLWENTA

30 maja 2008 r. młodzież klas trzecich po ciężkim roku nauki i egzaminów do szkół ponadgimnazjalnych mogła po raz ostatni wziąć udział we wspólnej zabawie.  I tak w koszalińskim Klubie Garnizonowym tradycyjnym krokiem poloneza rozpoczęto bal absolwentów Gimnazjum nr 11.

Młodzież bawiła się wspaniale, zachęcając do wspólnych tańców przybyłą na uroczystość dyrekcję szkoły i nauczycieli.

Bardzo miłym i ciekawym akcentem tegorocznego balu było program artystyczny zadedykowany pedagogom  oraz rodzicom. Uczniowie postanowili nagrodzić  swoich nauczycieli, przyznając im  honorowe wstęgi.

Oto tytuły, jakimi odznaczono pedagogów:

Pani Mariola Rink – Przybylska – Wstęga im. Sokratesa;

Pani Bożena Horowska – Wstęga im. Platona;

Pani Wioletta Alicka – Wstęga Talesa z Miletu;

Pani Grażyna Drożyńska - Wstęga im. Arystotelesa;

Pani Beata Sławna-Guzowska – Wstęga im. Immanuela Kanta;

Pani Agnieszka Ostrowska – Wstęga im. Kartezjusza;

Pani Genowefa Kałuża – Wstęga im. Pitagorasa z samos;

Pan Przemysław Jaśkiewicz - Wstęga im. Napoleona Bonaparte.

Słowa podziękowania za przygotowanie balu kierujemy do wychowawców  klas trzecich oraz rodziców, którzy zaangażowali się w prace nad realizacją tego przedsięwzięcia.