BAL ABSOLWENTA

2 czerwca 2006r. młodzież klas trzecich po ciężkim roku nauki i egzaminów do szkół ponadgimnazjalnych mogła po raz ostatni wziąć udział we wspólnej zabawie.  I tak w koszalińskim Klubie Garnizonowym tradycyjnym krokiem poloneza rozpoczęto bal absolwentów Gimnazjum nr 11. Młodzież bawiła się wspaniale, zachęcając do wspólnych tańców przybyłą na uroczystość dyrekcję szkoły i nauczycieli.

Bardzo miłym i ciekawym akcentem tegorocznego balu było SZKOLNE ECHO, które specjalnie na tę imprezę przygotowali trzecioklasiści. Zabawili się w poetów i postarali się o każdym nauczycielu napisać parę wersów.

Bohaterowie utworów z ogromnym przejęciem i zaciekawieniem wsłuchiwali się w treść wierszyków, gdyż dzięki nim mogli dowiedzieć się, jak na co dzień postrzegają ich uczniowie.

Uczniom gratulujemy pomysłu i życzymy, żeby w nowych szkołach znaleźli swoje miejsce, przyjaciół i mądrych pedagogów.

Słowa podziękowania za przygotowanie balu kierujemy do wychowawców klas trzecich oraz rodziców, którzy zaangażowali się w prace nad realizacją tego przedsięwzięcia.