Prymus szkoły

ABSOLWENT
PRIMUS INTER PARES

Uchwałą Rady Pedagogicznej z dnia 12.06.2019r. honorowy tytuł Prymusa Gimnazjum nr 11
im. Lotników Polskich

uzyskał

Mikołaj Pitak

Akt nadania godności uczeń otrzymał na uroczystym pożegnaniu absolwentów.

"Twoja pilność i sumienność wzbudziły nasze uznanie, a zaangażowanie i godne zachowanie mogą być wzorem dla rówieśników. Jesteś chlubą naszej szkoły. Wierzymy, że zdobyta wiedza i zaszczepione zasady etyczne zostaną pogłębione w toku dalszej nauki i pracy."
Gratulujemy i składamy najlepsze życzenia na dalsze lata nauki, wysokich, lecz bezpiecznych lotów ku temu, co nieznane oraz realizacji młodzieńczych pragnień.

ABSOLWENT
PRIMUS INTER PARES

Uchwałą Rady Pedagogicznej z dnia 12.06.2019r. honorowy tytuł Prymusa Szkoły Podstawowej
nr 23 im. Lotników Polskich
uzyskała

Anna Prokop

Akt nadania godności uczennica otrzymała na uroczystym pożegnaniu absolwentów.

Zdobywcy statuetki z ubiegłych lat

im. Lotników Polskich
ul.Sportowa 19