Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2006/2007

22 czerwca 2007r. zakończyliśmy rok szkolny 2006/2007. Ceremonia odbyła się w sali gimnastycznej naszej szkoły i miała podniosły nastrój. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor Mariola Rink- Przybylska zaprezentowała uczniom klas pierwszych i drugich oraz obecnym na uroczystości rodzicom tegoroczne osiągnięcia Gimnazjum nr 11. Ponadto z troską i nadzieją wyrażała się na temat klasyfikacji uczniów klas I i II, życząc gimnazjalistom, by przyszłoroczne wyniki okazały się lepsze.

Podniosłym momentem uroczystości było uhonorowanie najlepszych uczniów pamiątkowymi dyplomami. Uczniowie o 100% frekwencji otrzymali nagrody książkowe. Żegnając młodzież, Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych i słonecznych wakacji. Uroczystość zakończył krótki program artystyczny przygotowany przez Panią Krystynę Maciejewską oraz Panią Grażynę Brożyńską.  Po spotkaniu w sali gimnastycznej uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami, odebrali świadectwa oraz wręczyli nauczycielom kwiaty.