UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE
ROKU SZKOLNEGO
2004/2005

24 czerwca 2005r. zakończyliśmy rok szkolny 2004/2005. Ceremonia odbyła się w sali gimnastycznej naszej szkoły i miała podniosły nastrój. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor Mariola Rink – Przybylska zaprezentowała uczniom klas pierwszych i drugich oraz obecnym na uroczystości rodzicom tegoroczne osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 11. Ponadto życzyła wszystkim miłych i udanych wakacji. W imieniu Rady Rodziców wystąpiła Pani Anna Karczmarek, która poinformowała zebranych o wynikach konkursów organizowanym przez Radę Rodziców. Zwycięskim klasom wręczyła  dyplomy oraz nagrody pieniężne. Szczególnie wzruszającym momentem uroczystości było podziękowanie złożone Pani Beacie Szymańskiej za bezinteresowną pomoc i szczególną wrażliwość na los dziecka. Uroczystość zakończył krótki program artystyczny. Po spotkaniu w sali gimnastycznej uczniowie odebrali świadectwa i wręczyli nauczycielom kwiaty.