WALENTYNKI

Dzień 11.02.2005r. był w naszej szkole obchodzony szczególnie uroczyście, ponieważ prawie wszyscy gimnazjaliści wzięli udział w walentynkowym święcie. Specjalnie z tej okazji uczniowie klas I-III pod kierunkiem pani Grażyny Brożyńskiej  przygotowali program artystyczny pt. O miłości wierszem.

Podczas uroczystości mieliśmy okazję wysłuchać i  zaśpiewać utwory o tematyce miłosnej oraz otrzymać walentynkową pocztę. Serdeczna atmosfera udzieliła się wszystkim, ponieważ tego dnia nikt nie szczędził nikomu ciepłych słów, a na twarzach gościł uśmiech.

Warto pamiętać, by święty Walenty gościł w naszych sercach każdego dnia, a nie tylko raz w roku.