PASMO SUKCESÓW JUDOKÓW JEDENASTKI

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY- GDYNIA 2005

15.10.2005r. w Gdyni odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w judo, w którym występowali zawodnicy z naszego gimnazjum. Do zmagań finałowych zakwalifikowali się sportowcy z Jedenastki. II miejsce w kategorii – 40kg zdobyła Agnieszka Malicka oraz Damian Kowalczyk – kategoria 73kg.

Na pochwałę zasługuje także występ Mateusza Tchoryka – kategoria 55kg oraz Łukasza Żura – kategoria +90kg, gdyż obaj w swojej kategorii wagowej zajęli III miejsce.

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO  TURNIEJU  KLASYFIKACYJNEGO  WROCŁAW 2005

Agnieszka Malicka oraz Damian Kowalczyk podczas finałowych zmagań juniorów w judo zajęli punktowane miejsca w swoich kategoriach wagowych.  Agnieszka Malicka zajęła siódme miejsce, natomiast Damian uplasował się na dziewiątej pozycji. Jest to duży sukces młodych zawodników, ponieważ znaleźli się w pierwszej dziesiątce najlepszych judoków naszego kraju.

Wyrazy uznania kierujemy także do pana Mariana Standowicza, który przygotowywał młodych judoków do zawodów.