Uroczyste  rozpoczęcie roku szkolnego

2005/2006

w Gimnazjum nr 11 w Koszalinie

Dnia 01.09.2005 r. o godzinie 8.30 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 11 w Koszalinie odbyła się inauguracja roku szkolnego 2005/2006. Na uroczystości obecni byli uczniowie klas pierwszych naszego gimnazjum, ich rodzice oraz grono pedagogiczne naszej szkoły. Zgodnie z tradycją swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Anna Karczmarek - przewodnicząca Rady Rodziców Gimnazjum nr 11.
     W pierwszej część uroczystości wysłuchaliśmy przemówienia Pani Dyrektor Marioli Rink-Przybylskiej, która powitała przybyłych gości oraz szczególnie serdecznie przyjęła w murach naszej szkoły pierwszoklasistów oraz ich rodziców. Życzyła uczniom powodzenia w odkrywaniu tajników wiedzy, satysfakcji z osiąganych wyników. Wyraziła również nadzieję, że spotkanie z naszą szkołą będzie ważnym momentem w życiu każdego pierwszoklasisty, gdyż może on zawsze liczyć na naszą życzliwość, troskę i przyjazną atmosferę pracy.

Pani Dyrektor przedstawiła również nowych członków grona pedagogicznego oraz wychowawców tegorocznych klas pierwszych.

Następnie głos zabrała Pani Anna Karczmarek, która życzyła nowym uczniom, by osiągali zamierzone sukcesy, realizowali swoje marzenia i aktywnie włączyli się w życie społeczności uczniowskiej Gimnazjum nr 11 .

Szczególnym momentem tegorocznej inauguracji było uczczenie pamięci tragicznie zmarłego ucznia naszej szkoły, Filipa Napiórkowskiego.

Na koniec części oficjalnej odbyło się ślubowanie klas pierwszych, które od tego momentu przyjęły na siebie prawa i obowiązki uczniów Gimnazjum nr 11 w Koszalinie.

Następnie wszyscy mieliśmy okazję obejrzeć program artystyczny.
     Zamykając uroczystość, Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za przybycie  i zaprosiła uczniów klas pierwszych oraz rodziców na spotkanie z wychowawcą.