POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW  2007

21 czerwca 2007r. o godz. 1630 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas III Gimnazjum nr 11.

Na uroczystości obecni byli nauczyciele, rodzice oraz tegoroczni absolwenci naszej szkoły.

Podczas ceremonii wręczono wszystkim uczniom dyplomy ukończenia szkoły, natomiast najlepszych absolwentów uhonorowano dyplomami oraz nagrodami książkowymi. Oprócz nagród książkowych uczniowie o najwyższej frekwencji otrzymali odtwarzacze MP-3 , natomiast gimnazjaliści, którzy najlepiej napisali egzamin gimnazjalny w nagrodę zostali obdarowani urządzeniami pendrive.

Pani Dyrektor Mariola Rink- Przybylska w swoim przemówieniu zwróciła szczególna uwagę na tegoroczne sukcesy Jedenastki. Gratulowała  sukcesu laureatom konkursów przedmiotowych oraz wyniku egzaminu gimnazjalnego.

Ponadto Pani Dyrektor podziękowała rodzicom absolwentów za aktywną współpracę ze szkołą. .

Szczególnym momentem uroczystości było nadanie tytułu prymusa szkoły ABSOLWENT PRIMUS INTER PARES . Zaszczytne wyróżnienie  przyznano Adrianowi Gojdziowi z klasy III d.

Po części oficjalnej uroczystości młodzież klas III zaprosiła wszystkich na część artystyczną, która zadedykowana została Gronu Pedagogicznemu naszej szkoły.

Pożegnanie zakończyło się wręczeniem kwiatów nauczycielom oraz ostatnimi spotkaniami uczniów z wychowawcami  klas III.