SPOTKANIE INTEGRACYJNE

UCZNIÓW KLAS I

JA TEŻ POTRAFIĘ

07.12.06r. już po raz siódmy odbyło się w naszej szkole spotkanie integracyjne uczniów klas I Gimnazjum nr 11.

Celem imprezy jest aktywizowanie uczniów do udziału w życiu szkoły, propagowanie pozytywnych wzorców osobowych i uzdolnień młodzieży, a także budowanie pozytywnych relacji między uczniami, rodzicami oraz pracownikami szkoły.

Na spotkaniu gościliśmy dyrekcję szkoły oraz rodziców pierwszoklasistów, jednak jego bohaterami  byli uczniowie wszystkich klas pierwszych Jedenastki.

Reprezentanci każdego zespołu klasowego zaprezentowali krótki pokaz własnych umiejętności i uzdolnień.

Mogliśmy podziwiać występy artystyczne pierwszoklasistów

i wspaniale się bawiąc, spędzić wspólnie popołudnie.

Dyrekcja oraz Samorząd Uczniowski przygotowali dla gimnazjalistów niespodziankę.

Każdy pierwszoklasista otrzymał drobny upominek, którego sponsorem był pan Zbigniew Wysokiński – Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału Ruchu Drogowego w Koszalinie.

Mamy nadzieję, że dzięki upominkom nasi uczniowie będą czuć się bezpieczni i bardziej widoczni, idąc do szkoły i ze szkoły.