SPOTKANIE INTEGRACYJNE

UCZNIÓW KLAS I

Ja też potrafię

18.10.05r. już po raz piąty odbyło się w naszej szkole spotkanie integracyjne uczniów klas I.  Idea tej  imprezy  związana jest  z zasadą Towarzystwa Szkół Twórczych wychowanie poprzez zadania, natomiast jej główny cel to integracja uczniów klas pierwszych, poza tym ważny jest aktywny udział w życiu szkoły, propagowanie pozytywnych wzorców osobowych i uzdolnień młodzieży, a także budowanie pozytywnych relacji między uczniami, rodzicami oraz pracownikami szkoły.

Na spotkaniu gościliśmy dyrekcję szkoły oraz rodziców pierwszoklasistów. Bohaterami spotkania byli uczniowie wszystkich klas pierwszych Jedenastki.

Reprezentanci każdego zespołu klasowego zaprezentowali krótki pokaz własnych umiejętności i uzdolnień. Mogliśmy podziwiać wspaniałe występy artystyczne pierwszoklasistów, którzy specjalnie na tę okoliczność przygotowali pokazy tańców, grali na instrumentach, recytowali wiersze, rysowali oraz zaśpiewali piosenki.

Każdy uczestnik prezentacji oprócz braw publiczności otrzymał pamiątkowy dyplom.

Bawiliśmy się wspaniale, czego dowodem mogą być zamieszczone poniżej zdjęcia.