I ZACHODNIOPOMORSKI KONGRES EDUKACYJNY <EDUKACJA - TRADYCJE, RZECZYWISTOŚĆ, PRZYSZŁOŚĆ.>KALENDARIUM OBCHODÓW 60-lecia Polskiej Państwowości na Pomorzu Zachodnim 1945-2005

MISTRZYNIE PIÓRA

Miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został Wojewódzki Konkurs Oświatowy organizowany przez Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w  Szczecinie oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koszalinie na felieton pt. Szkoła moich marzeń  . Patronat nad konkursem sprawował  Zachodniopomorski Kurator Oświaty.

W sumie nadesłano około 80 prac z terenu całego województwa. Komisja w Koszalinie miała przyjemność przeanalizować i ocenić 5 prac w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i 35 prac w kategorii szkół gimnazjalnych, a Komisja w Szczecinie 37 prac w kategorii szkół gimnazjalnych i 2 prace w kategorii nauczycielskiej.

Bardzo się cieszymy, ze i tym razem gimnazjaliści Jedenastki odnieśli  sukces. W kategorii szkół gimnazjalnych Marta Semmler z klasy III e zdobyła II miejsce, natomiast Joanna Murawska ( tegoroczna absolwentka naszej szkoły) zajęła III miejsce.  6 września laureatki konkursu otrzymały z rąk Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

Gratulacje kierujemy również do nauczycielek języka polskiego obu uczennic, tj. Pani Krystyny Maciejewskiej oraz Pani Agnieszki Ostrowskiej, które sprawowały opiekę merytoryczną nad przygotowaniami  uczennic do konkursu.

Zarówno nauczycielkom, jak i uczennicom  życzymy kolejnych sukcesów.