OLIMPIADA WYOBRAŹNI 2007

1.06.2005r. już po raz siódmy świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności Uczniowskiej zwany Olimpiadą Wyobraźni.

Zgodnie z wieloletnią tradycją tego dnia Dyrektor Gimnazjum nr 11 p. Mariola Rink-Przybylska przekazała klucze do szkoły na ręce przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Podobnie do lat ubiegłych imprezę rozpoczął polonez w wykonaniu uczniów klas trzecich. Potem reprezentacje wszystkich klas przystąpiły do rywalizacji o tytuł Superklasy. Zmagania obejmowały konkurs wiedzy o naszej szkole, znajomości życia kulturalnego Koszalina oraz turniej sprawnościowy. Do finałowej rozgrywki zakwalifikowały się reprezentacje następujących klas: III c, II c, II d, oraz I d.

Najlepszą okazała się klasa III c, która  już po raz drugi otrzymała z rąk Pani Dyrektor zwycięski puchar i obroniła tytuł Superklasy.

Uczniowie mogli też sprawdzić swoją wiedzę na temat naszego miasta, biorąc udział w konkursie pt. Koszalin na starych fotografiach.

Największą atrakcją tegorocznej imprezy okazał się konkurs karaoke. Wzięli w nim udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, wykonując z prawdziwym zapałem polskie przeboje.

Uzdolniona plastycznie młodzież wzięła udział w happeningu.  Jego efektem były niezwykłe obrazy nawiązujące przedstawiające naszą szkołę i marzenia uczniów Gimnazjum nr 11.

Wśród olimpiadowych atrakcji znalazły się również: piknik pod chmurką,  stoisko pyszności oraz konkurs dotyczący zagadnień samorządności lokalnej.

Przeżyliśmy dzień pełen wrażeń i z niecierpliwością będziemy czekać na kolejną Olimpiadę Wyobraźni.