IV Ogólnopolski Konkursu
Fotografii Dzieci i Młodzieży
„Człowiek, Świat, Przyroda” Koszalin '2005

Dnia 13.05.2005 r. została otwarta wystawa i odbyło się wręczenie nagród laureatom IV Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda” Koszalin '2005 połączona z Koszalińskim Młodzieżowym Spotkaniem z Fotografią.

Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Koszalina Pan Mirosław Mikietyński, który wręczał nagrody laureatom oraz gratulował organizatorom oraz uczestnikom wysokiego poziomu tegorocznej edycji zmagań. Na uwagę zasługuje fakt, że  na konkurs nadesłano ponad 1200 fotografii wykonanych przez 219 młodych artystów.

Uczniowie Jedenastki i tym razem zebrali zasłużone laury.

W kategorii wiekowej do lat 15 nagrodę Dyrektora MDK w Koszalinie za zajęcie II miejsca otrzymał Wojciech Serwatka z klasy III h, natomiast wyróżnienie przyznano także Piotrowi Żywcowi z Klasy III g.

Oprócz prac  laureatów dostrzeżono również fotografie Moniki Rudeckiej z kl. III h oraz Maćka Brateusa z kl. II f.  Opiekę merytoryczną nad przygotowaniem uczniów do konkursu sprawowała pani Grażyna Brożyńska.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych konkursach.

100_2375.JPG