NA POETYCKĄ NUTĘ

4.06.2007r. w Teatrze Propozycji Dialog w Koszalinie uczniowie naszej szkoły zaprezentowany montaż poetycko- muzyczny zatytułowany Na poetycką nutę.

Celem poetyckiego spotkania było pokazanie, co w duszy gra uczniom Gimnazjum nr 11. Podczas imprezy mogliśmy podziwiać piękne recytacje oraz posłuchać piosenek i popisów instrumentalnych w wykonaniu gimnazjalistów. Ciekawym punktem programu okazał się plebiscyt na najlepszego recytatora, którym okazał się Dawid Bieniecki z klasy II a.

Oprócz braw  widowni zwycięzca  otrzymał z rąk pani dyrektor nagrodę książkową.

Mamy nadzieję, ze spotkania ze słowem mówiony i śpiewanym staną  się tradycją Jedenastki i za rok również zagościmy w Dialogu, by pokazać, jak wieloma  talentami obdarzyło  nas życie.

Recytatorów do występu  przygotowała pani Stefania Tomaszewska, natomiast o występy  wokalistów zatroszczyła się pani Grażyna Brożyńska .