Nominacja na stanowisko dyrektora Gimnazjum nr 11

30 sierpnia 2004r. w Urzędzie Miejskim odbyła się uroczystość wręczenia nominacji na stanowisko dyrektora Gimnazjum nr 11 w Koszalinie.

Miło nam poinformować, że funkcję tę ponownie objęła Pani Mariola Rink-Przybylska, która w czerwcu 2004 wygrała konkurs na dyrektora tejże placówki. Nominację odebrała z rąk Prezydenta Miasta Koszalina – Mirosława Mikietyńskiego.

Jesteśmy przekonani, że, podobnie jak w ubiegłych latach, Gimnazjum nr 11 pod przewodnictwem Pani Dyrektor utrzyma wysoką pozycję w gronie najlepszych szkół naszego miasta. Mamy nadzieję, iż praca na tym odpowiedzialnym stanowisku stanie się źródłem satysfakcji zawodowej, sukcesów oraz realizacji zamierzeń, czego serdecznie Pani Dyrektor życzymy w imieniu grona pedagogicznego, pracowników i uczniów naszej szkoły.