Przystąpiliśmy do programu „Junior Newsweek”!

„Szczęśliwa 11” i uczniowie klasy dziennikarskiej uczestniczą w programie dla młodych dziennikarzy: Junior Newsweek.

Co to jest program Junior Newsweek?

Program „Junior Newsweek” jest przeznaczony dla młodych ludzi z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, których interesuje dziennikarstwo oraz dla tych którzy redagują lub zamierzają redagować własną szkolną gazetkę. Redakcja „Newsweeka” chce wspierać ich zapał  i  w miarę możliwości pomóc w tym arcyciekawym przedsięwzięciu.

Strona www.newsweek.pl  ma być  dodatkową formą pomocy redaktorów dla uczestników programu. Za jej pośrednictwem  można na bieżąco radzić się dziennikarzy „Newsweeka” w sprawach dotyczących redagowania własnego pisma.

W programie biorą udział szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne z całego kraju, a wśród nich również koszalińska Jedenastka.