NAGRODY PREZYDENTA
MIASTA KOSZALINA

9.12.2005r. w Urzędzie Miejskim wręczono uczniom koszalińskich placówek oświatowych i kulturalnych  Nagrody Prezydenta Miasta Koszalina za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Spośród blisko 100 wniosków, jakie wpłynęły do Komisji Kultury, wyłoniono 30 laureatów indywidualnych, nagrodzono 11zespołów oraz przyznano 1 wyróżnienie honorowe. Na uroczystości obecni byli: Prezydent Miasta Koszalina - Mirosław Mikietyński, zastępca Prezydenta Miasta Koszalina -Czesław Kuriata, Dyrektor Wydziału Edukacji -Przemysław Krzyżanowski oraz Komisja Kultury Miejskiej.

Miło jest nam poinformować, że w tym szacownym gronie naleźli się również uczniowie Gimnazjum nr 11 w Koszalinie.

Nagrody II stopnia otrzymali:

*    Maciej Brateus  z klasy III f,

*    Anna Wilgocka - tegoroczna absolwentka naszego gimnazjum.

Natomiast nagrodę dodatkową za zaangażowanie i systematyczną pracę artystyczną przyznano Annie Chmielarz z klasy III d.

Uczniowie  pracowali  pod kierunkiem pani Grażyny Brożyńskiej, dzięki której  uzdolnienia i pasje młodzieży znalazły zrozumienie i życzliwe wsparcie, a talenty pełną realizację.

Pani Grażyna Brożyńska oraz Dyrektor Gimnazjum nr 11 w Koszalinie Pani Mariola Rink – Przybylska otrzymały gratulacje za wysiłek, profesjonalizm, troskę o godne wychowanie, rozwój i kształtowanie uzdolnień oraz zainteresowań młodego pokolenia.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nadchodzącym roku.