W KRĘGU ŚWIĄTECZNYCH TRADYCJI
  WYNIKI KONKURSU MUZEALNEGO

3.04.2007r w Muzeum Okręgowym w Koszalinie odbyło się podsumowanie konkursu literacko-plastycznego  II części programu edukacyjnego „Cztery  pory tradycji’’ poświęconego polskim zwyczajom i obrzędom.

Drugim tematem była wiosna – okres obejmujący święta kościelne; Wielkanoc i Boże Ciało.

Miło jest nam poinformować,ze i tym razem wśród laureatów drugiej edycji konkursu znaleźli się uczniowie Gimnazjum nr 11 :

1. klasa I g w kategorii pisanek  : Karolina Ciepiaszuk, Sylwia Więcek, Paulina Kozłowska, Karolina Bugajska,

Karolina Bugajska  otrzymała również nagrodę specjalna Dyrektora Muzeum.

1. klasa II b – nagroda zbiorowa w kategorii - Marzanny . Pracę wykonały Natalia Hrehorowicz, Dominika Boniecka, Magda Kwiatkowska, Małgorzata Buczulak, Joanna Kunysz, Elzbieta Goleń.
  2. klasa II f  : Miłosz  Pasieka  laureat w kategorii  pisanek i  prac plastycznych oraz nagrody specjalnej Dyrektora Muzeum.
  3. Klasa I d  : Michał  Czatyrko – laureat w kategorii pisanek.

Uczniowie wykonali prace pod kierunkiem pani  Grażyny Brożyńskiej, Alicji Saczyńskiej i Danuty Wojnarowicz.