MIKOŁAJKI W JEDENASTCE

W tym roku, podobnie jak w minionych latach, szósty grudnia okazał się  dla  nas dniem wyjątkowym, ponieważ zgodnie z tradycją święty Mikołaj odwiedził nas wraz ze swoją świtą.

W skrytości serca każdy z nas czekał na jego wizytę, jednak mieliśmy świadomość, że być może nie zawsze nasze zachowanie i uczynki były szlachetne.

Jednak święty Mikołaj okazał się wyrozumiały i wybaczył nam nasze słabostki oraz potknięcia , bo  wszyscy uczniowie otrzymali słodkie podarunki.

Święty Mikołaj nie zapomniał również o nauczycielach oraz  pracownikach szkoły.

Za przeżyte chwile radości i wzruszenia serdecznie dziękujemy Dyrekcji, która dzielnie pomogła św. Mikołajowi, wręczając prezenty.

Mamy nadzieję ,że spotkamy się jeszcze  w wigilijny wieczór, dlatego z niecierpliwością oczekujemy następnej wizyty św. Mikołaja już 24 grudnia.

Tak więc do rychłego zobaczenia.