MISTRZOSTWA KOSZALINA W LEKKIEJATLETYCE DRUŻYN GIMNAZJALNYCH

7 września 2006r. odbyły się mistrzostwa miasta Koszalina w drużynowej lekkiejatletyce. Nasi sportowcy  spisali się znakomicie, zajmując miejsce na podium.  Gimnazjum nr 11 reprezentowali:

1.      Igor Cieszkowski (100m),

2.      Robert Wróbel (100m),

3.      Marcin Drabin (100m),

4.      Mateusz Bączkowski (300m),

5.      Mateusz Stachnik (300m),

6.      Dawid Giergiel (300m),

7.      Mateusz Młyńczak (1000m),

8.      Kamil Puzio (1000m),

9.      Bartosz Puzio (1000m),

10.  Dawid Bieniecki (w dal),

11.  Adrian Kożuchowski (w dal),

12.  Mateusz Chołuj (kula),

13.  Patryk Ogonowski (kula),.

14.  Sławomir Korczyński (kula)

Po podliczeniu wszystkich wyników nasza reprezentacja zajęła ostatecznie III miejsce. Gratulujemy zawodnikom oraz  panu Marianowi Standowiczowi , który przygotowywał reprezentantów do zawodów oraz swoimi fachowymi wskazówkami motywował ich do sportowej rywalizacji.

11 października u podnóży Góry Chełmskiej odbyły się sztafetowe biegi przełajowe o mistrzostwo miasta Koszalina. Nasza Szkoła zwyciężyła w tych zawodach już trzykrotnie. W tym roku trzon stanowili uczniowie, którzy debiutowali w tej imprezie. W kategorii chłopców zajęliśmy VI miejsce na osiemnaście ekip. Dziewczęta zajęły XII miejsce. Opiekunami drużyn byli: Basia Wasielak (dziewczęta), Marian Standowicz (chłopcy).