WICEMISTRZOSTWO  POWIATU KOSZYKARZY JEDENASTKI

7 marca  w Zespole Szkół nr 11  w Koszalinie odbyły się finałowe mecze drużyn biorących udział w turnieju piłki koszykowej chłopców. Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów reprezentujących powiatowe gimnazja.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces, zdobywając II miejsce w tegorocznych zmaganiach.

Nasza szkołę reprezentowali: Damian Rybak z kl. III g, Michał Laska z  kl. III g, Jonasz Stankiewicz z kl. III d, Krzysztof Wapniarz z kl. III d, Arkadiusz Chachuła z kl. III d, Krystian Walczak z kl. III d, Krzysztof Sikorski  z kl. III d, Marcin Grześkowiak z kl. III e oraz Marcin Grabowski z kl. II a  i Maciej Twarowski z kl. II a.

Gratulujemy również  Panu Sebastianowi Tałajowi, pod którego kierunkiem chłopcy przygotowywali się do zawodów.

Cieszymy się z sukcesu drużyny Jedenastki i mamy nadzieję, że w przyszłorocznym turnieju zdobędziemy tytuł mistrzowski.

Z niecierpliwością czekamy  na dalsze sukcesy naszych koszykarzy.