KOSZALINIANIE NA SZÓSTKĘ

4 marca 2005r. nasza szkoła wzięła udział w konkursie pt. Dzieje Pomorza Zachodniego i Koszalina organizowanym przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego.

Do turnieju przystąpiły wszystkie miejskie gimnazja.

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie Gimnazjum nr11 i tym razem nie zawiedli, odnosząc kolejny sukces. Marek Kończak z klasy II e, Filip Leszczyński

oraz  Piotr Żywiec z klasy III g zdobyli I miejsce, wykazując się wszechstronną wiedzą a także znajomością dziejów regionu, historii  i współczesności Koszalina.

W przygotowania do zmagań zaangażowały się klasy Ic oraz II f, które specjalnie z myślą o turnieju przygotowały hasła reklamowe naszej szkoły oraz okrzyki dopingujące zawodników Jedenastki. Ich starania zostały docenione, ponieważ komisja konkursowa oceniała także sposób, w jaki kibicowano drużynom.

Serdecznie gratulujemy konkursowiczom oraz opiekunowi Panu Przemysławowi Jaśkiewiczowi, który przygotowywał uczniów do zawodów. Słowa uznania należą  się również Paniom Małgorzacie Czerepaniak i Annie Szutcie za przygotowanie zespołu kibiców wspierających zawodników.