W KARNAWAŁOWYM RYTMIE

25 stycznia 2007r. uczniowie naszej szkoły bawili się na corocznym balu karnawałowym Jedenastki. Każda klasa starannie przygotowała się do tej szkolnej imprezy, dekorując sale lekcyjne oraz przygotowując słodki poczęstunek.

Tym razem jednak młodzież postanowiła uatrakcyjnić imprezę i przystąpiła do konkursu o tytuł KRÓLA i KRÓLOWEJ BALU. Aby uzyskać tytuł należało wykazać się inwencją twórczą  i przyjść na zabawę w przebraniu. Okazało się, że tegoroczne tytuły przypadły: Przemysławowi Hossie z klasy III c oraz Michałowi Foszczowi z klasy II f. Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodkimi nagrodami.

Zabawa była przednia, więc młodzież z niecierpliwością czeka na następną okazję, by w tanecznym rytmie spędzić kolejne popołudnie.