KARNAWAŁ W JEDENASTCE

27 stycznia 2005r. uczniowie naszej szkoły bawili się na corocznym balu karnawałowym Jedenastki. Każda klasa starannie przygotowała się do tej szkolnej imprezy, dekorując główny hol i sale lekcyjne.

W przerwach między żywiołowymi tańcami uczniowie mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku oraz wziąć udział w konkursach. Pierwszym z nich była zabawa karaoke, która wzbudziła wiele emocji i śmiechu. Brawurowym wykonaniem piosenki pt. „Jestem z miasta” I miejsce zapewnił sobie Robert Gołos z kl. III b. Tuż za nim uplasował się zespół dziewcząt z klas drugich oraz Michał Cibiński z III g. Zwycięzcy otrzymali słodkie nagrody i dyplomy. W kolejnym konkursie na najładniej udekorowaną salę I miejsce zajęła klasa III h, II miejsce III d, natomiast trzecie przypadło klasie III a.

Zabawa była przednia, więc młodzież z niecierpliwością czeka na następną.