GÓRA GROSZA

Już po raz szósty przeprowadzono jedną z największych akcji charytatywnych, jaką jest Góra Grosza.

W zeszłym roku uczniowie z ponad 10 000 szkół całej Polski zebrali 140 ton drobnych monet o wartości ponad 1,6 miliona złotych.

Podobnie jak w roku ubiegłym i tym razem uczniowie Jedenastki przystąpili do zbiórki. Od 11 do 21 października gimnazjaliści z klasy II e pod kierunkiem pani Joanny Kalman zbierali monety na pomoc rodzinnym domom dziecka.  25 października w obecności  komisji podliczono wyniki zbiórki. Pracy było bardzo dużo, ale wynik okazał się imponujący. W sumie zebrano 122   i 57 groszy. Pieniądze przekazano Stowarzyszeniu NASZ DOM.

Dziękujemy Wam za hojność i liczymy, że w przyszłym roku także przystąpicie do tej szczytnej akcji.