GRATULACJE DLA NAJLEPSZYCH

20 kwietnia br. odbyło się uroczyste podsumowanie wyników wojewódzkich konkursów przedmiotowych z udziałem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty - Jerzego Kotlęgi, dyrektora CEN w Koszalinie - Małgorzaty Mytnik, licznie przybyłych gości - bohaterów uroczystości, czyli laureatów konkursów wojewódzkich, ich nauczycieli - współautorów sukcesów, także dumnych rodziców dzielnie wspierających wyróżniających się uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów w drodze do sukcesu, również dyrektorów szkół oraz przedstawicieli KO, CEN-u mediów oraz gospodarzy obiektu –Szkoły Podstawowej nr18 w Koszalinie.

Gratulacje i nagrody otrzymali - Marcel Młyńczak - laureat I m. Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, Aleksandra Cymerys - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce oraz Adam Białas - laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego oraz ich wspaniali nauczyciele - pp. Krystyna Maciejewska i Wioletta Wardyn. Serdeczne gratulacje uczniom i nauczycielom składam i ja - dyrektor szkoły Mariola Rink-Przybylska. Do gratulacji dołączam życzenia wielu sukcesów w kolejnych eliminacjach.

Laureaci, rodzice i nauczyciele oraz pan Kurator po ceremonii wręczenia nagród.