GRATULACJE DLA NAJLEPSZYCH

18 kwietnia 2007 r. w Szkole Podstawowej nr 18 odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów przedmiotowych szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatów białogardzkiego, drawskiego, kołobrzeskiego, koszalińskiego, sławieńskiego, szczecineckiego, świdwińskiego i wałeckiego.

Zachodniopomorski Kurator Oświaty, pan Maciej Kopeć, wręczył nagrody laureatom. Opiekunowie laureatów i ich rodzice również otrzymali podziękowania i gratulacje. Pod względem liczby lauratów Gimnazjum nr 11 zajęło zaszczytne trzecie miejsce! Cieszymy się, że naszą szkołę reprezentowali: Sonia Sobczak (Konkurs Geograficzny) wraz z panią Danutą Wojnarowicz, Katarzyna Broda-Żurawska oraz Adrian Gojdź (Konkurs z Języka Polskiego) wraz z panią Ewą Wrzołek, Michał Sadowski i Adam Białas (Konkurs Fizyczny) wraz z panią Anną Szuttą. Adam Białas wystąpił dwukrotnie - również z panią Wiolettą Wardyn jako laureat Konkursu Chemicznego.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: pan Marcin Sychowski - wicewojewoda zachodniopomorski, pani Katarzyna Koszewska - wicekurator oświaty, pan Krzysztof Komorowski - wicekurator oświaty, pani Jolanta Mizerska - Dyrektor Wydziału Monitorowania i Wspomagania Edukacji w Kuratorium Oświaty w Szczecinie, pan Adam Swat - Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty, pani Izabela Karlińska – Ćwięka – starszy wizytator Kuratorium Oświaty, pan Krzysztof Stobiecki - inspektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie, pani Anna Talecka - Przewodnicząca Sekcji Regionalnej Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Koszalinie. Uroczystość uświetniły popisy wokalno – taneczne zespołów z Młodzieżowego Domu Kultury: AWERS, VIVO, DEMONKI.

Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć panią Danutę Wojnarowicz z panem Marcinem Sychowskim – wicewojewodą zachodniopomorskim, który jest absolwentem naszej szkoły!