Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT

24.05.05r. reprezentacja Gimnazjum nr 11 w Koszalinie wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym

pt. Morze Bałtyckie- Morzem Integracji organizowanym przez Zespół Szkół nr 9 przy ulicy Jedności.

Do turniejowych zmagań przystąpiło siedem drużyn z koszalińskich gimnazjów. Pytania dotyczyły znajomości zagadnień związanych z promowaniem zachowań ekologicznych wśród mieszkańców Koszalina, sposobów walki z zanieczyszczeniem środowiska oraz walorów  przyrodniczych naszego nadmorskiego regionu.

Tym razem  Jedenastkę reprezentowali uczniowie klasy III g: Bolesław Galocz, Jakub Duczmal oraz Adam Wojciechowski, którzy zajęli  II miejsce w turniejowych zmaganiach. Opiekę nad przygotowaniem uczniów do konkursu sprawowały panie Beata Sławna- Guzowska oraz Agnieszka Świdroń.

Cieszymy się z sukcesu i gratulujemy zarówno zawodnikom, jak i nauczycielkom.