Z EKOLOGIĄ ZA PAN  BRAT

IV Konkurs Ekologiczny Wakacje z Naturą
„Ja i moje środowisko”

Miło nam poinformować, że uczniowie Jedenastki odnieśli kolejny sukces.

Serdecznie gratulujemy p. Grażynie Brożyńskiej, pod  której kierunkiem  uczniowie naszej szkoły przygotowywali się do  IV Konkursu Ekologicznego z cyklu Wakacje z Naturą organizowanego  przez MDK w Koszalinie oraz Zarząd Miejski Ligi Ochrony Przyrody w Koszalinie.

W kategorii gimnazja przyznano dwie nagrody, które przypadły uczennicom  Gimnazjum nr 11 w Koszalinie.

Zwyciężyła  Marta Stachowicz z kl.III h , natomiast II miejsce zdobyła Agnieszka Malicka z kl. I c.

Tegoroczna edycja konkursu zatytułowana została Ja i moje środowisko, natomiast jej celem było kształcenie wśród uczestników umiejętności tworzenia świadomego, indywidualnego spojrzenia na środowisko. Impreza miała zasięg ogólnopolski, ponieważ  mogła  w niej uczestniczyć młodzież z całego kraju.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i czekamy na dalsze sukcesy.