EGZAMINYsciaga

nauczyciel

zabawa

Już po raz czwarty uczniowie klas trzecich  przystąpili do egzaminów gimnazjalnych, które otwierają drogę do szkół ponadgimnazjalnych. Od ich wyników w dużej mierze zależy, czy uczniom uda się kontynuować naukę w wybranej przez siebie szkole.

Swoją wiedzę trzecioklasiści sprawdzali, pisząc test humanistyczny i matematyczno-przyrodniczy. Ten pierwszy uznali za dosyć łatwy, drugi, w opinii uczniów, okazał się nieco trudniejszy. Jesteśmy jednak dobrej myśli i wierzymy, że podobnie jak w poprzednich latach znajdziemy się w gronie najlepszych.

korepetycje         Gimnazjalistom życzymy jak najlepszych wyników i cierpliwości w oczekiwaniu na nie.

naukaforum

W tym samym czasie do próby egzaminacyjnej przystąpili również uczniowie klas drugich nasze szkoły. Oni także rozwiązywali dwa testy. Sprawdzian ten miał na celu zdiagnozowanie umiejętności i wiedzy drugoklasistów oraz wskazanie kierunków dalszej pracy. Wyniki zostaną przedstawione rodzicom na najbliższym zebraniu.