Sportowy Dzień Wiosny

20 marca 2007r. nasza szkoła obchodziła Dzień Wiosny. Specjalnie na tę okazję przygotowano szereg atrakcji.

Sportowe zmagania miały miejsce na Hali Gwardii. Jak co roku reprezentacje poszczególnych klas walczyły o zwycięstwo w biegach sztafetowych. Punkty uzyskane przez zespoły  poszczególnych klas zostaną włączone do klasyfikacji konkursu o tytuł Super klasy.

W rywalizacji klas pierwszych najlepsze okazały się drużyny: Ie,Ib,Ia.

Wśród  reprezentacji klas drugich najlepiej wypadły drużyny IIf IId oraz IIc.

Sportowe zmagania klas trzecich wygrały zespoły IIIg, IIIc i III a.

W przerwach między konkurencjami sportowymi mogliśmy obejrzeć pokaz taneczny grupy Awers  przygotowany przez panią Tatianę Michalewicz- Filus, choreografa z Młodzieżowego Domu Kultury w Koszalinie.

Ciekawy był również mecz piłki nożnej między nauczycielami i uczniami, który tym razem zakończył się wynikiem 4:3  oraz triumfem drużyny uczniów.

To święto szkoły stało się również okazją do wręczenia dyplomów za osiągnięcia sportowe wyróżniającym się zawodnikom Jedenastki.

Imprezę przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego.